Lekarze Chirurg stomatolog Częstochowa

lek. dent. Monika Jędrycha-Kowalik

Stomatologia Rodzinna
42-200 Częstochowa

Długo szukałem dentysty który do problemu podchodzi konkretnie i skupia się na tym czego oczekuje. Z zębami mam problem od dziecka, są żółte i popsute od antybiotyków. Do tego strasznie spróchniałe. Co i raz każdy dentysta wyszukiwał problem z czym innym i naciągał mnie na koszta, a to zdjęcia a to to i tamto. Tutaj, przyszedłem co dolega, Pan pokaże. Zrobione ! i to mi się podoba ! miło, szybko ...
Opinia dodana przez: Kajtek

Radosław Turski

Gabinet lekarski
42-207 Częstochowa

Najlepszy stomatolog w Częstochowie, takiego podejścia nie widziałem u nikogo na wizycie polecam z pełną odpowiedzialnością 👌💪👍
Opinia dodana przez: Kamil

lek. dent. Aleksandra Szczygieł

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

NZOZ
Częstochowa Aleja Wolności 1/3/5 dawny Megasam
42-200 Częstochowa

Uważam, że doktor jest profesjonalistką w pracy którą wykonuje. Cała moja rodzina leczy się u niej. Warto dodać również, że ceny jej usług są bardzo konkurencyjne.

lek. dent. Paweł Łęcki

Specjalistyczna Poradnia Stomatologiczna "ARS-DENT"
Dąbkowskiego 15
42-200 Częstochowa

Dla Pana dr. Pawła Łęckiego nie ma rzeczy niemożliwych. Obszerna wiedza , pracowitość , dokładność , precyzyjność Czynią Cuda. Stwierdzam to z całą odpowiedzialnością po wykonaniu prac mojego uzębienia (korony , mosty; góra-dół). Zachwycona jestem efektami nie tylko zewnętrznymi ,ale również komfortem wewnętrznym . Ponadto nowoczesny sprzęt , profesjonalizm i niezwykła troska całego zespołu o dobre samopoczucie pacjenta w gabinecie sprawia ,że każda wizyta staje się przyjemnością . Dziękuję ,dziękuję, ...
Opinia dodana przez: Jolanta

lek. dent. Beata Rak

Nasza Przychodnia
ul. Wolności
Częstochowa

Polecam !!! Dobrze wyleczone zęby, kompetentna, profesjonalna. Wszystko wytłumaczy, nie naciąga na dodatkowe koszty. Wypełnienia długotrwałe.Zawsze pogodna, a mój strach mija. Aktualnie przyjmuje ul. Mstowska 105
Opinia dodana przez: Bogumiła

lek. dent. Mariusz Wcisło

św. Rocha 53
42-200 Częstochowa

wspaniały fachowiec,przemiły,rzeczowy działa uspakajająco na pacjenta.polecam dla dzieci i dorosłych
Opinia dodana przez: ewa

dr n. med. Jarosław Janik

Chirurg plastyczny

prof. Kowalczyka 9
Częstochowa

Zabieg usunięcia migdałków oraz polipa w nosie. Po kilku tygodniach od obu zabiegów (pierwszy w styczniu tego roku, drugi na początku września) nie mam problemu z przełykaniem oraz przyklejajacym się pokarmem ale co najważniejsze uciążliwe dla żony chrapanie ustało. Od pierwszej wizyty doktor Janik pilotował cały proces leczenia, dbał o informacje zwrotną po każdej wizycie jak i po zabiegu. Co ważne jako pacjent czułem się zaopiekowany. Polecam z czystym sumieniem ...
Opinia dodana przez: Jarosław
Mój Piotruś miał złe wspomnienia po wizytach u stomatologa,dzięki Pani Wójcik chodzi z chęcią na wizyty.Przemiła z bardzo dobrym podejściem do dzieci .Polecam
Opinia dodana przez: Aśka

lek. dent. Rafał Kubara

Prywatna Praktyka Dentystyczna lekarz stomatolog Rafał Kubara
Okólna 79d
42-200 Częstochowa

Chodziłam do wielu stomatologów, ale odkąd trafiłam do Pana Kubary - nie zmienię go na żadnego innego :-)

lekarz Dorota Adamkiewicz

Prywatny Gabinet Lekarski
al. Kościuszki 14 lok. 8a
42-200 Częstochowa

Polecam!!!!!!! Zęby to podstawa dobrego samopoczucia!! Możesz bezpiecznie oddać się w ręce Pani Doroty . Profesjonalna konkretna, piękny porządek zaprowadziła w moim uzębieniu. Zawsze dostępna !!!!! Nie naciąga na zbędny koszt!!!!!
Opinia dodana przez: Bogusia

lek. dent. Damian Dudek

Chirurg stomatolog

N.Z.O.Z. NOVA
Armii Krajowej 52
Częstochowa

Wspaniały człowiek, świetny lekarz, cierpliwy, fachowy, dowcipny. Wszystko dokładnie tłumaczy i cierpliwie odpowiada nawet na najgłupsze pytania. Wprowadza super atmosferę podczas resekcji.Polecam wszystkim którzy mają lęk przed dentysta.
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Witold Stasiński

ul. Mireckiego 28
42-200 Częstochowa

U pana doktora lecze się od ponad 20 lat. Nie znam bardziej dokładnego doktora, przykładającego się do leczenia, sumiennego, nigdy nie bagatelizuje problemu.
Opinia dodana przez: Julia

lek. dent. Alina Polak

gen. Sikorskiego 66
42-200 Częstochowa

Dentystka godna polecenia, profesjonalnie przygotowana, rzeczowa i uczciwa, a przy tym bardzo sympatyczna i cierpliwa. Ceny rozsądne, co wcale normą wśród częstochowskich gabinetów stomatologicznych niestety nie jest...

lek. dent. Andrzej Kazek

Gabinet prywatny
42-200 Częstochowa

najlepszy lekarz jakiego w całym życiu mogłam spotkać. przede wszystkim mądry, znający się na swoim fachu, kompetentny. leczę się u niego przeszło 20 lat i nigdy nie zawiódł.

lek. dent. Urszula Więckowska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Janik med
Częstochowa

Nie znam drugiej takiej Pani stomatolog. Polecam gorąco. Jestem z tych trzęsących się na fotelu dentystycznym.Wczoraj usunęłam zęba i było naprawdę niesamowicie dobrze. Wczorajsze doświadczenie rozwiało moje straszne wspomnienia sprzed lat.

lekarz Grzegorz Morawski

Ortopeda, Traumatolog

Woj.Szpital Specjalistyczny
gen. Dąbkowskiego 37 lok. 1
42-200 Częstochowa

Pan Doktor jest czwartym ortopedą, do którego trafiłam z ogromnym bólem nogi. Bardzo mi pomógł. wyjaśnił przyczynę i zajął się moimi dolegliwościami natychmiast. Wytłumaczył sposób dalszego leczenia uprzejmie i zrozumiale. Polecam Pana Doktora wszystkim cierpiącym.
Opinia dodana przez: Alicja

Katarzyna Szymańska

Przychodnia specjalistyczna K.Z. Szymańscy
Szajnowicza Iwanowa
Częstochowa

Leczy na fundusz i prywatnie ale kosztu nie znam. Z cierpliwością odpowiada na wszystkie pytania, tłumaczy jak będzie wyglądało leczenie a przy tym jest bardzo miła i wesoła. Zdecydowałam się na wizytę u niej po tym jak zobaczyłam ile dzieci i mężczyzn do niej chodzi ;)polecam

lekarz Piotr Kamkow

wojewodzki szpital zespolony
42-200 Częstochowa

Dr. Kamkow jest konkretny,nie owija w bawełnę ,pełen empatii,uprzejmy a przede wszystkim nie zostawia chorego z problemem.tylko działa.Jak jest problem,uruchamia natychmiast wszelkie możliwe sposoby pomocy.Byłam mile zaskoczona po wczorajszej wizycie u doktora,bo nie odesłał mnie ze skierowaniem do dalszych poradni celem dalszego leczenia,tylko sam, osobiście prosił następnych specjalistów o objęcie mnie natychmiastowym leczeniem i już w poniedziałek umówił mnie na wizytę u doktora Jasnowskiego,do którego kolejki są niebotyczne. Polecam z ...
Opinia dodana przez: Danuta

Andrzej Antoniewicz

Częstochowa

Jest lekarzem bardzo dobrym godnym polecenia cierpliwym Potrafi doradzić Po prostu jest taki jaki lekarz powinien być Lekarz z powołania a takich jest w dzisiejszych czasach już coraz mniej :(
Opinia dodana przez: Magda

lek. dent. Lidia Cyran

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Laboratorium Analiz Lekarskich S.C. "Pasja"
Krakowska 19/21
42-200 Częstochowa

Bardzo bałem się usuwania zębów, byłem zrażony po ostatnim dentyście, totalna porazka. Trafiłem na prawdziwego fachowca, nawet nie zorientowałem się i bezboleśnie , całkowicie bezboleśnie mój korzen został wyrwany. W leczeniu zebow tez doktor polecam, jest bardzo dokladna i mila, wykonuje zabieg bez pospiechu i delikatnie, nie boli.